NASZA OFERTA


Odkup odszkodowań z OC i AC 

Jeżeli miałeś szkodę komunikacyjną w ostatnich 3 latach i sądzisz, że zakład ubezpieczeń zaniżył Twoje odszkodowanie,
to po bezpłatnej analizie, zaproponujemy Tobie dopłatę w gotówce.

Reprezentowanie Klienta w procesie sądowym 

Jeżeli otrzymałeś zbyt niskie odszkodowanie lub zakład ubezpieczeń w ogóle odmówił jego wypłaty,  to reprezentując Cię w sądzie, pomożemy w uzyskaniu należnych Tobie roszczeń.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, minimum formalności, maksimum dopłaty

Otrzymałeś odszkodowanie, które wydaje Ci się za niskie? Bardzo prawdopodobne, że ubezpieczyciel zaniżył świadczenie. Masz aż trzy lata, żeby odwołać się od jego decyzji. Możesz spróbować swoich sił i walczyć o wyższe odszkodowanie w sądzie albo powierzyć sprawę profesjonalistom. W Kancelarii Levante wiemy, w jaki sposób radzić sobie z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Współpracujący z nami  adwokaci, radcy prawni oraz eksperci wywalczyli już setki dopłat do zaniżonych odszkodowań dla naszych Klientów. Jeżeli uważasz, że powinna Ci zostać przyznana dopłata do odszkodowania, zgłoś się do nas. Unikniesz zbędnych formalności, a my bezzwłocznie zajmiemy się Twoim zgłoszeniem. Być może uda się nam porozumieć z ubezpieczycielem. Wówczas zostanie wynegocjowana dopłata do odszkodowania, którą natychmiast Ci wypłacimy. Gdy Towarzystwo Ubezpieczeniowe pozostanie nieugięte, godnie będziemy reprezentować Cię w sądzie. Wieloletnie doświadczenie podpowiada nam, że wygramy Twoją sprawę.

Z naszą pomocą odbierzesz dopłatę do zaniżonego odszkodowania

Większość poszkodowanych osób zdaje sobie sprawę z tego, że otrzymała zaniżone odszkodowanie, a mimo to rezygnuje z walki o swoje. Takie sytuacje zdarzają się notorycznie, ku radości nieuczciwych ubezpieczycieli, wprowadzających poszkodowanych w błąd. Dopłaty do zaniżonych odszkodowań można łatwo uzyskać! Nasza Kancelaria Levante powstała z myślą o tych, którzy chcą ubiegać się o należne im środki, ale nie wiedzą, jak to zrobić. Niesiemy pomoc poszkodowanym z całego kraju, szybko odzyskując pieniądze dla Klientów, których szkoda miała miejsce nie dalej, niż 3 lata temu. Skutecznie negocjujemy o dopłaty do odszkodowań, wykonując swoją pracę rzetelnie, bez żadnych tajemnic przed Klientem. Na bieżąco informujemy poszkodowanych o stanie ich sprawy jednocześnie dbając o to, żeby procedura przebiegła dynamicznie i jak najszybciej zakończyła się sukcesem. Jeżeli jesteś ciekaw, czy należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania, koniecznie skontaktuj się z doradcą współpracującym z naszą Kancelarią.

Niniejszy materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Zawarcie umowy cesji wierzytelności uzależnione jest od akceptacji treści umowy przez obie strony.

KONTAKT Z NAMI

tel. +48 604 302 320
tel.  +48 500 670 660
e-mail: biuro@kancelaria-levante.pl